На Полтавщині хаби цифрової освіти працюють у кожній громаді

Надрукувати

Міністерство цифрової трансформації в межах національного проєкту з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта постійно розширює партнерську мережу хабів цифрової освіти по всій Україні. Це місця, куди вільно може завітати кожен та безоплатно навчатися цифрової грамотності.

«У 60 громадах Полтавщини запрацювали хаби цифрової освіти. Всього в області їх 380. Вони розташовані переважно на базі бібліотек, а також ЦНАПів, ІТ компаній та ГО», – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.  

За його словами відвідувачі хабів цифрової освіти отримають можливість поліпшити свої цифрові навички та скласти тест на рівень цифрової грамотності. Все це дозволяє бібліотекам ставати центрами цифрової освіти в сучасному світі.

Повний перелік усіх хабів можна подивитися на інтерактивній карті за посиланням osvita.diia.gov.ua/hubs. На ній можна побачити графік роботи кожного хабу, адресу, номер телефону для попереднього запису та електронну пошту.

Щоб долучитися до національного проєкту Дія.Цифрова освіта та стати хабом цифрової освіти, необхідно заповнити онлайн-форму: https://osvita.diia.gov.ua/hubs-apply