• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Звернення голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів

Шановні полтавці!

27 листопада Україна відзначає сумну дату своєї історії – День пам’яті жертв голодоморів, що прокотилися Україною трьома потужними хвилями, зокрема найстрашнішого – Голодомору 1932-1933 років.

Мільйони українців стали безвинними жертвами геноциду, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом. Це масштабна національна трагедія, це незагоєна рана українського народу.

Події 1932-1933 років не були випадковістю чи фатальним збігом обставин. Українську націю хотіли зломити, залякати, поставити на коліна, винищити.

Правду про Голодомор кілька десятиріч замовчували або викривляли. Проте вона жила в пам’яті тих, хто пережив цю трагедію, у творах дослідників, які не боялися писати правду тоді, коли за це можна було заплатити своїм життям. Ця пам’ять жива й досі,  і наш обов’язок – не дати їй згаснути і передати прийдешнім поколінням.

Скорбота за загиблими водночас пронизана гордістю за наш народ, який, незважаючи на лихоліття, зумів вистояти, зберегти ідентичність, здобути державну незалежність та впевнено торує власний шлях у майбутнє. Тож хай світла пам'ять про всіх невинно загиблих у роки Голодомору гуртує нас, додає нам сили та волі, мудрості й наснаги для зміцнення й розвитку нашої держави!

 

Олег СИНЄГУБОВ,

голова Полтавської обласної 

державної адміністрації

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk