• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Денис Шмигаль: Географічне розташування України сьогодні дозволяє нам стати великим туристичним і авіаційним хабом

За участі Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» 25 листопада стартував форум «Велике Будівництво: Авіація. Туризм».

Глава держави оголосив про початок створення державної авіакомпанії, робоча назва якої Ukrainian National Airlines (UNA, «Українські національні авіалінії»).

«Крім обіцянок, переходимо до практичної реалізації — це наш національний авіаперевізник, його створення буде розпочато офіційно вже сьогодні. Ми готові інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до об’єднаних проектів у авіабудівництві», — зазначив Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму виступі наголосив, що програма Президента «Велике будівництво» — це не лише про інвестиції в інфраструктуру, це також про добробут людей, про розвиток економіки, про створення робочих місць, про розвиток галузей. І Уряд зі свого боку вкладає й інвестує в цей розвиток.

«Україна має унікальне географічне розташування на перетині шляхів між континентами. Сьогодні це допомагає нам стати великим регіональним авіаційним і туристичним хабом. Експерти, керівники найбільших туристичних й авіакомпаній світу переконані в тому, що потенціал України в цих галузях — це зростання в 10 разів уже найближчим часом», — відзначив Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, Уряд також бачить відновлення й зростання галузей у зв’язку з підписанням «авіаційного безвізу» та стимулюванням розвитку національних внутрішніх авіаперевізників.

 

 

 За інформацією Урядового Порталу

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk