• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Мстислав Банік відвідав пункти Команди підтримки Дії у Полтаві та Кременчуці

 

25 листопада керівник із розвитку електронних послуг у Міністерствіа цифрової трансформації Мстислав Банік відвідав пункти Команди підтримки Дії на Полтавщині.

Під час робочого візиту він разом із заступником голови облдержадміністрації з питань цифрової трансформації Ігорем Панченком перевірили роботу пунктів Команди підтримки Дії у Полтаві та Кременчуці.

«Відвідуємо міста України й перевіряємо роботу підрозділів Команди підтримки Дії, де кожен може отримати консультацію, як встановити застосунок, як авторизуватися та згенерувати COVID-сертифікат. У людей різний рівень цифрових навичок: одні роблять це самостійно, іншим потрібна підказка. Головне, щоб у людини був смартфон, але навіть якщо його немає, наші волонтери допоможуть згенерувати сертифікат через портал Дія, для цього їхні робочі місця обладнані ноутбуками», – розповів Мстислав Банік.

За його словами, по Україні такі точки відкриваються в усіх регіонах. Наразі їх понад 800.  Це і пункти Команди підтримки Дії, і ЦНАПи, і центри Дія.Бізнес та навіть деякі бібліотеки.

«Завдяки сприянню голови облдержадміністрації Олега Синєгубова на Полтавщині працюють 9 офлайн пунктів Команди підтримки Дії. За два тижні роботи до них звернулися понад 1550 осіб. Найчастіше люди звертаються з технічними помилками, які можна вирішити на місці, протягом 10-20 хвилин. Ці пункти мають контакт зі службою підтримки Дія, тож можуть більш ефективно допомагати населенню, – розповів Ігор Панченко. – Крім того, відтепер допомогу з отримання COVID-сертифіката можна одержати в 41 ЦНАПі Полтавської області».

Під час візиту до центру Дія.Бізнес, в якому теж можна отримати консультацію щодо COVID-сертифікатів, Мстислав Банік наголосив, що люди, які мають паспорт-книжечку, вже можуть створити COVID-сертифікат у мобільному застосунку. Він буде виключно міжнародним. Внутрішній сертифікат недоступний.

«Завжди готові допомагати людям, тому коли отримали запит на COVID-сертифікати та послуги Дії, ми на волонтерських засадах почали надавати ці послуги. За 70 днів роботи надали 700 консультацій щодо COVID-сертифікатів. Люди приходять до нас із проблемою, а виходять уже з сертифікатом», – наголосила комунікаційна менеджерка центру Дія.Бізнес у Полтаві Катерина Залєвська.

Пункти підтримки Дії на Полтавщині працюють за адресами:

-  м. Полтава, ТРЦ «Київ», вул. Зіньківська, 6а (з 10:00 до 16:00);

-  м. Полтава, ТЦ «Епіцентр», вул. Київське шосе, 41 (з 10:00 до 16:00);

-  м. Полтава, ТРЦ «Екватор», вул. Ковпака, 26 (з 10:00 до 16:00);

-  м. Полтава, КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради», вул. Мазепи, 21 (з 10:00 до 16:00);

- м. Кременчук, консультативно-дiагностичний центр КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», просп. Лесі Українки, 80 (з 10:00 до 16:00);

-  м. Кременчук, Міський палац культури, бул. Пушкіна, 2 (з 10:00 до 16:00);

-  м. Лубни, кінотеатр «Київська Русь», просп. Володимирський, 16 (з 10:00 до 16:00);

-  м. Миргород, будинок культури, вул. Гоголя, 141/1 (з 10:00 до 16:00);

-  м. Горішні Плавні, ПрАТ «Гірничо-збагачувальний комбінат», вул. Будівельників, 16 (з 10:00 до 12:00).

Проєкт запуску пунктів Команди підтримки Дії по всій Україні  реалізований Мінцифрою спільно з регіональними командами цифровізації за допомоги «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), який впроваджує ПРООН за підтримки Швеції, та за підтримки Програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk