• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи й Дня вшанування памʼяті жертв голодоморів

10 листопада відбулася нарада з підготовки та проведення в області заходів до Дня Гідності та Свободи й Дня вшанування памʼяті жертв голодоморів. Засідання провела заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Члени організаційного комітету ознайомилися з обласними Планами заходів із урахуванням положень Указу Президента, визначилися з форматом основних заходів, приурочених до цих дат. Катерина Рижеченко наголосила, що їх слід проводити з урахуванням та дотриманням вимог карантину.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко та директор Департаменту культури і туризму ОДА Ірина Удовиченко розповіли про заплановані заходи.

Зокрема, до Дня Гідності та Свободи, що відзначатиметься 21 листопада, передбачено проведення культурно-мистецьких заходів; упорядкування прилеглих територій біля пам’ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховань борців за незалежність України. Разом із тим передбачено: поновлення тематичних експозицій, стендів музеїв області, експозицій пришкільних музеїв; проведення тематичних онлайн екскурсій;  організація у військових частинах, закладах освіти, закладах культури тематичних виставок, переглядів фільмів, інших інформаційних заходів, присвячених подіям Революції Гідності, питанням європейської та євроатлантичної інтеграції України в онлайн режимі; проведення в бібліотечних та музейних закладах області тематичних книжкових виставок, переглядів літератури, бесід тощо; розміщення тематичної соціальної реклами.

До Дня вшанування памʼяті жертв голодоморів, що припадає на 27 листопада, обласним Планом заходів передбачено покладання квітів до пам’ятних знаків і місць поховань жертв голодоморів; упорядкування прилеглих територій біля пам’ятних знаків і місць поховань жертв голодоморів; проведення в населених пунктах області заходів у рамках Загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам'яті жертв геноциду українського народу та Загальноукраїнської акції «Засвіти свічку».

Також у межах підготовки передбачене поновлення тематичних експозицій та виставкових стендів в музейних закладах області та низка інших культурних заходів.

 

          

        

 

 

 

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk