• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві оголосили переможців проектів "Горизонти Полтавщини"

Переможцями проектів "Горизонти Полтавщини" обрали три ініціативи:

- Міні-завод ізоляції труб

- Розвиток альтернативної енергетики в Пирятинській ОТГ

- 3D Кінозал (Бутенківська ОТГ).

Під головування першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Андрія Пісоцького провели експертний комітет конкурсу інвестиційних проектів "Горизонти Полтавщини". На засіданні визначили переможців та вручили сертифікати про проходження навчання учасникам другого етапу.

Як розповів Андрій Пісоцький, конкурс проводили у два етапи. Для участі в конкурсі подали 48 заявок, з них відібрали тільки 30 з такими блоками: «Агропромислова сфера», «Альтернативна енергетика та енергоефективні технології», «Інфраструктура», «ІТ – технології», «Промислове виробництво», «Спорт, розваги, дозвілля» та «Туризм».

Для учасників проводили інтенсивне бізнес-навчання та тренінги.

Переможців нагородять на Міжнародному економічному форумі «Полтавщина інвестиційна». Кращі ініціативи отримають дипломи та грошові премії в розмірі 10 000 грн, 7000 грн, 5000 грн.

Крім цього визначили проекти, які отримають заохочувальні призи: «Будівництво заводу із виготовлення паливних брикетів», «Увімкни сонце - живи комфортно»  (будівництво сонячної електростанції Омельницької ОТГ), «Виробництво і продаж гіпсової плитки», «Фітнес-зал Стронг та Створення туристичного етнокультурного центру «Кибинські Афіни».

ДОВІДКОВО:

Конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» проводиться в рамках цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk