Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Previous Next

З 22 травня по 30 вересня 2018 року проходить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

З 22 травня по 30 вересня 2018 року проходить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», який ініційований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України. З метою широкого інформування населення області щодо даного конкурсу  просимо сприяти в оприлюдненні надісланої інформації.

 Заявку має бути створено та надіслано виключно у форматі Microsoft Word  до 30 вересня 2018 року електронною поштою на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 До Заявки додається лист органу місцевого самоврядування за підписом його керівника, що є підтвердженням достовірності та точності викладеної у заявці інформації.

 Супровідний лист (з підписом) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою (одним електронним листом).

 Розділ І заявки: «Інформація про орган місцевого самоврядування» має містити повну інформацію за кожним пунктом. Задля забезпечення ефективної комунікації у заявці слід подати повну інформацію про автора практики.

 Розділ ІІ заявки : «Опис практики» за обсягом не має перевищувати  3-х аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman 12, інтервал одинарний). 

 Форма заявки в електронному варіанті доступна на офіційних веб-сайтах: www.minregion.gov.ua, www.slg-coe.org.ua

 Додаткову інформацію можна отримати за тел.:

 (044) 303-99-16 (внутрішні – 112; 113; 114); (044) 590-47-76.

 

 

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації