Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Червень-липень 2018 року - Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям»

Інформуємо, що у червні-вересні  2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям».

Основними завданнями конкурсу є: ознайомлення з діяльністю Національного авіаційного університету; сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на професії авіаційної галузі; привернення уваги молоді на отримання інженерної освіти в авіаційній галузі України і залучення талановитої молоді до роботи в авіабудівному комплексі України; розвиток соціального партнерства та культурної співпраці.

Організатори конкурсу: Національний авіаційний університет спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця». Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Роботи учасників приймаються до 24 вересня 2018 року. Підбиття підсумків конкурсу відбудеться у жовтні 2018 року.

За додатковою інформацією прохання звертатися:

тел. (044) 501-01-15;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

веб-сайт: http://sds.in.ua, http://nau.edu.ua.

Додаток про умови проведення Всеукраїнського конкурсу відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям»

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації