Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Національний Сорочинський ярмарок - 2018

Національний Сорочинський ярмарок  2018 року відбудеться з 21 по 26 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Офіційне відкриття заплановано на 21 серпня об 11.00.

Довідково:

Цього року виповнюється 20 років Проекту відродження Сорочинського ярмарку. А також, це двадцятий ярмарок, який організовує і проводить ТОВ «Сорочинський ярмарок».

Не зважаючи на те, що ярмарок має вікову  історію, він є дуже сучасним і актуальним, бо крокує в ногу з потребами і приймає виклики часу. Саме тому,  цього року ми відроджуємо аграрне містечко, у якому плануємо широко представити не лише сільськогосподарську техніку, але і тваринництво та птахівництво.  А ті, хто виробляє енергозберігаючу продукцію, традиційно отримають найкращі місця в секторі промислових підприємств. Усі учасники матимуть можливість провести на високому рівні будь-які заходи ділової програми.

Запрошуються до участі промислові підприємства та підприємства АПК, приватні підприємці, майстри народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, організатори колективних експозицій, туристичні компанії, пісенні, танцювальні та музичні колективи та інші аматори сцени.

Із умовами участі, бланки заявок та інша інформація знаходиться на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку.  

Листи надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідки за телефонами: (0532) 50-82-11, 50-82-12 або (066) 85-97-074.

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації