Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Previous Next

Ця монографія – перше в українській керамології й етнології комплексне дослідження гончарного шкільництва в Україні впродовж 1894-1941 років.

Previous Next

«Зона волі» - третій том роману-епопеї «Амба» відомого полтавського прозаїка Володимира Карпенка (псевдонім Влад Землянин), лауреата літературної премії імені В.Г.Короленка Національної спілки письменників України, літературно-мистецької премії імені Володимира Малика.

Previous Next

В книзі «Молюсь за тебе, Україно», вірші присвячені рідній Україні, друзям, родині, Пронесені біль за свій край, прохання у Бога за мир на всій землі, молитви матерів за щасливе майбуття, дітей і онуків.

Previous Next

У кожного народу є своя історія. Її не можна переписати, викресливши сумні чи навіть трагічні сторінки. Її треба просто знати, вивчати, переосмислювати , аби винести для себе певні уроки і зрозуміти як діяти в майбутньому.

Previous Next

У навчальному посібнику розглянуто основні напрями розв’язання завдань, пов’язаних із проектуванням, конструюванням та оптимізацією конструкцій електронних та радіоелектронних засобів.

Сторінка 1 із 6

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації