Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Краєзнавче-дослідницька робота здійснена з метою аналізу подій української історії ХVІІІ ст. та уточнення біографічних даних останнього військового писаря Запорізької Січі

Previous Next

Книга містить історико-краєзнавчі матеріали про Решетилівщину: її найдавніше і ближче минуле, розповіді про відомих людей краю, про побут і звичаї населення, славні традиції, здобутки і втрати на непростому історичному шляху.

Previous Next

Ця монографія – перше в українській керамології й етнології комплексне дослідження гончарного шкільництва в Україні впродовж 1894-1941 років.

Previous Next

«Зона волі» - третій том роману-епопеї «Амба» відомого полтавського прозаїка Володимира Карпенка (псевдонім Влад Землянин), лауреата літературної премії імені В.Г.Короленка Національної спілки письменників України, літературно-мистецької премії імені Володимира Малика.

Previous Next

В книзі «Молюсь за тебе, Україно», вірші присвячені рідній Україні, друзям, родині, Пронесені біль за свій край, прохання у Бога за мир на всій землі, молитви матерів за щасливе майбуття, дітей і онуків.

Сторінка 1 із 6

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk