• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині перевірять стан цивільного захисту населення

Контрольна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно рятувальних служб у Полтавській області відбудеться у березні 2019 року. Однак готуватися до неї в області почали заздалегідь. На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, говорили про недоліки, які потрібно усунути.

Що саме перевірятимуть? Про це присутніх поінформував начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

За його словами, перевірка стосуватиметься всього цивільного захисту області та територіальних підсистем: від складання відповідних положень до системи оповіщень.

Віктор Стеблянко звернув увагу керівників міст районного значення на необхідності зареєструвати всі відповідні положення в органах юстиції.

Усім районам потрібно приділити більше уваги формуванням цивільного захисту. Такі формування утворюються для проведення великих обсягів робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, воєнних (бойових) дій чи терористичних актів, а також для проведення відновлювальних робіт, які потребують залучення великої кількості населення і техніки.

Нині допрацювати потрібно Глобинському, Гребінківському, Зіньківському, Карлівському, Котелевському, Миргородському, Оржицькому, Полтавському, Чорнухинському районам. Взагалі не ведуть робу у Ловицькому, Машівському, Шишацькому районах.

«Пропоную фахівцям цих районів прибути до Управління з питань цивільного захисту, і ми допоможемо зробити цю роботу», - зазначив Віктор Стеблянко.

Крім того, 24 жовтня цього року перевірятимуть систему оповіщення.

 «Система ця в нас працює, але перед нами стоїть задача переоснащення та реконструкції існуючої. Найперше, що потрібно зробити – це продумати відповідні положення, замовити проекти нових конструкцій. Найкраще в цьому плані спрацювали Горішні Плавні та Кобеляцький район. У гіршій бік варто відзначити Миргородський, Полтавський, Гребінківський райони та Глобино», - сказав Віктор Стеблянко.

Роман Товстий наголосив, що до перевірки мають поставитися всі керівники відповідально.

«Тут не потрібно ніяких фінансових затрат, головне робити вчасно свою роботу. Ще раз прошу і вимагаю, насамперед, керівництво районів, завершити цю роботу вчасно», – зазначив Роман Товстий.

Крім цього на засіданні обговорили готовність місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування до зими та стан протипожежного захисту населених пунктів у сільській місцевості та створення підрозділів пожежної охорони.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
УВАГА! Конкурс на здобуття Українсько-єврейської літературної Премії «Зустріч-2024»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk