• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві нагородили переможців і призерів «КіноДОКу»

Завершив роботу ІІ Міжнародний фестиваль документального патріотичного кіно «КіноДОК». Учора в Полтаві, на Театральній площі, відбулося урочисте закриття дійства. Нагородили призерів і переможців.

Окрім статуетки «Берегиня», лауреати отримали грошові премії відповідно за третє місце – 10 тисяч гривень, друге – 15 тисяч, перше – 20 тисяч, Гран-прі – 30 тисяч гривень. Лауреати спеціальних премій журі одержали винагороди в розмірі 5 тисяч гривень. Відбувся фестиваль за підтримки голови облдержадміністрації Валерія Головка.

Полтавці й гості міста упродовж двох днів – 15 і 16 вересня – мали змогу переглянути у кінотеатрі «Wizoria Колос» 21 конкурсну кінороботу й 8 позаконкурсних. У межах фестивалю також відбулися міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочиваємо на Полтавщині», велопробіг, турнір майстрів бойових мистецтв, працювало містечко майстрів. Три дні дарували публіці свої виступи відомі колективи й виконавці нашого краю та України.

– Дякуємо організаторам, журі, учасникам фестивалю, що створили свято кіно на Полтавщині, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь.

– Висловлю солідарну думку членів журі: ми дуже задоволені фестивалем і тим, що він відбувається у Полтаві. Полтава – справжній центр української духовності, культури. Де ж проводити такі заходи, як не на Полтавщині, осяяній іменами Гоголя, Довженка й багатьох інших світочів нашої культури? Дякуємо організаторам і учасникам «КіноДОКу». Дуже сильна колекція фільмів підібрана цьогоріч. Вони зроблені на найгарячішому матеріалі українського сьогодення. Сподіваємося, фестиваль житиме ще довго. Було б добре, якби він прижився в Полтаві, – зауважив голова журі фестивалю, заступник голови Національної спілки кінематографістів України, кінокритик, сценарист Сергій Тримбач.

Спеціальні відзнаки журі отримали фільми «Музика наша зброя» (режисер – полтавець Андрій Боркунов), «Волонтери війни» (режисер – Юлія Шашкова), «Додому» (режисер – Дмитро Коновалов), «Ленінопад» (режисер – Світлана Шимко). Треті місця посіли кінороботи «Кода» (режисер – Анна Корж) і «Бой за Фасад. Цена независимости» (оператор – полтавець Дмитро Гонтаренко). Другі премії вибороли стрічки «Стіна» (режисер – Сергій Волков) та «Хороший, Поганий, Злий» (режисер – Дмитро Сухолиткий-Собчук). Перше місце одержав фільм «Буратіно» (режисер – Дмитро Стародумов). Гран-прі журі віддали документальній неігровій картині «Після смерті» (режисер – Володимир Тихий).

– Фільм «Після смерті» відтворює найдраматичніші миті подій на Майдані. У ньому велика кінематографічна щільність. Фактура часу, подій відтворена чудово. На погляд журі, головний приз – це заслужена нагорода. Володимир Тихий – один із лідерів покоління, середнього покоління, але за собою він веде і молодших. У перші дні подій на Майдані він був ініціатором створення команди, які дістала назву «Вавилон’13». Вони щодня знімали події на Майдані, а потім на сході України. Це документальне кіно високого класу, яке відтворює правду нашого життя. Нам, українцям, потрібно знати правду. Дуже багато бід у нашому житті від того, що ми часто не хочемо її знати. Іноді так комфортніше жити. Давайте наберемося мужності й слухатимемо, чутимемо людей, які доносять нам правду, зокрема й через кіно, – додав Сергій Тримбач.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
УВАГА! Конкурс на здобуття Українсько-єврейської літературної Премії «Зустріч-2024»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk