Previous Next

Відбулася нарада з питань вибору лікаря кампанії «Лікар для кожної сім'ї» та щодо роботи оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

Надрукувати

Під час апаратної наради директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак розповів про стан виконання національної кампанії з вибору лікаря «Лікар для кожної сім'ї».

«У рамках медичної реформи, підписання декларацій 2 квітня у громадян з'явилась можливість обирати свого власного лікаря. Вибрати свого лікаря – означає підписати декларацію з сімейним лікарем, дільничним терапевтом та педіатром. Декларація на сьогодні – документ, який підтверджує, що людина обслуговується саме у цього лікаря. Це надзвичайно великий екзамен для всієї охорони здоров'я, - розповів Віктор Лисак. – На даний час в області працює 35 центрів ПМСД. Всі вони підключені  до медичної інформаційної системи Helsi. У кожному центрі ПМСД визначено відповідальну особу за проведення даної роботи. Декларації підписують з 784 лікарями області, кожен лікар отримав цифровий підпис».

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький наголосив, що всі райони області мають активізувати роботу підписання декларацій з сімейним лікарем, а працівники  структурних підрозділів ОДА повинні показати приклад з укладання декларації.

На нараді обговорили й роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

«У 2018 році з початком весняно-посівної компанії відновлено роботу оперативного штабу. На кожному засіданні оперативного штабу розглядаємо та обговорюємо ситуацію щодо так званих «гарячих точок», які можуть виникнути в районах Полтавської області. Заслуховуємо інформацію національної поліції, які «гарячі точки» існують та можуть виникнути. З початку року до оперативного штабу надійшло 6 звернень та 14 дзвінків на телефони “гарячих ліній” оперативного штабу», - розповів начальник Головного територіального Управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області розповів начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

 «На Полтавщині зменшується кількість пожеж порівняно з минулим роком, а кількість загиблих збільшилась на 32 %. За минулий місяць в області сталось 55 ДТП, під час яких 5 людей загинули та 74 – травмовані та 4 нещасних випадки на воді - четверо людей загинули, з них одна дитина».