Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Огранізаційні моменти щодо проведення універсальної виставки-ярмару «ПОШУК» обговорили під час наради у заступника голови Полтавської ОДА

 

Нарада пройшла за участю заступника голови Полтавської ОДА Миколою Білоконя, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторії Пилипенко, директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА Валентини  Вождаєнко, представників видавництв Полтавщини та ін..

На нараді обговорили організаційні моменти: було визначено відповідальних виконавців, для  максимально сприяти проведенню заходу.

До участі у виставці подали заявки 23 видавництва, 4 науково-редакційних підрозділів від вищих навчальних закладів. А також будуть присутні 7 авторів, які презентують як свої книги, так і книги видавництв,  де вони друкуються. У рамках заходу Полтавщину планує відвідати  делегація із Сумської обласної державної адміністрації. Зі Львова – «Книжкова толока», «Книжковий дворик» на колесах, які везуть із собою не тільки книги, а і майстрів, авторів та представників різних видавництв. Виставка охоплює декілька локацій: Полтавська обласна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського, Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені О. Гончара, також буде задіяне приміщення музею імені В.Г. Короленка та Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Під час заходу буде проведено три благодійні акції.

 «Щодо духовного розвитку, то наша книжкова виставка-ярмарок має підвищити позитивний імідж нашого регіону. Ми проводимо всі ці заходи з метою збереження української книги та пуполяризації українського читання», - говорить директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторія Пилипенко.

«На Полтавщині вперше проходить така вистака. Це дуже позитивний момент для нашої області, тому хочемо, щоб люди з різних куточків нашої країни приїхали і подивилися, обмінялися досвідом. Сподіваємося, що ця виставка пройде на високому рівні, адже задіяно дуже багато фахівців, видавницт, авторів», - зазначив заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь.

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
ghestova_mova.jpg
oblrada2.png

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk