• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На засіданні Ради регіонального розвитку обговорювали плани перспективного розвитку Полтави

13 грудня відбулось засідання Ради регіонального розвитку міста Полтава під головуванням секретаря міської ради Олександра Шамоти.

На захід були запрошені заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко та Людмила Бойченко, депутатський корпус Полтавської міської ради, представники Ради директорів міста, Ради підприємців Полтави, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, підприємці, представники бізнесу-сектору та КО «Інститут розвитку міста».

З метою налагодження ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіонів Указом Президента України створено Раду регіонального розвитку як консультативно-дорадчий орган при Президентові України та затверджено відповідне Положення. Цим Указом запропоновано створення регіональних Рад.

На порядку денному засідання Ради – презентація Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».

Секретар міської ради зазначив, що Полтава вже має покроковий план інтегрованого розвитку на майбутні роки:

– Концепція «Полтава 2030» – це перш за все та конституція, за якою має формуватися майбутній бюджет міста, планування та розвиток міста, напрямки, в яких буде розвиватися місто. Глибоко переконаний: маючи покроковий план, який створений за допомогою спеціалістів «Інституту розвитку міста» з урахуванням побажань мешканців міста, ми зможемо мати стратегію інтегрованого розвитку до 2030 року. Це перший такий документ, за допомогою якого ми зможемо отримати чітку візію міста на найближчі 12 років.

Директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко розповів учасникам заходу про напрацювання Концепції.

– Безліч зустрічей із мешканцями, громадою, владою, завдяки яким ми зуміли виокремити шість напрямків роботи, з яких і складається цей документ. Для виконання цієї Концепції було створено 67 проектів. Якщо ми зараз розпочнемо втілювати всі ці проекти, до 2030 року ми отримаємо результат. Сьогодні ми презентуємо дану Концепцію задля того, щоб Рада директорів, Рада підприємців, активна громада міста долучилися до реалізації нашої Конституції міста.

Під час свого слова заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко окреслила плани перспективного розвитку міста Полтава:

– Одним із пріоритетних завдань міської влади є прискорення економічного розвитку Полтави та налагодження співпраці, розуміння з підприємцями, спільна робота з громадою. Лише взаємодіючи можна досягти будь-якої мети. У висновку – диверсифікована економіка з сучасними промисловими виробництвами, креативний розвиток бізнесу, науки та освіти, створення додаткових робочих місць, сучасний сервіс бізнесу, покращення міської інфраструктури. Великі завдання покладені на наші потужні підприємства, які нині працюють у Полтаві. Чимала роль лежить на секторі малого та середнього бізнесу. Полтава має великий потенціал. Тож, переконана, об'єднавши свої зусилля, зможемо реалізувати усі стратегічні цілі.

Рада регіонального розвитку збиратиметься з певною періодичністю для обговорення планів перспективного розвитку Полтави та втілення їх у життя.

За матеріалами офіційного сайту Полтавської

міської ради та виконавчого комітету

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk