• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Хід аудиту сільськогосподарських земель у трьох районах області обговорили на засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів

На черговому засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів, який створений при Полтавській облдержадміністрації, обговорили хід аудиту сільськогосподарських земель у Чутівському, Кременчуцькому й Миргородському районах. Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий.

– Голова облдержадміністрації Валерій Головко дав доручення до кінця року в усіх районах області провести аудит щодо використання сільськогосподарських земель і сплати відповідного податку. Поетапно рухаємося в цьому напрямку. Нині розглядаємо три звіти, зокрема, Чутівського, Миргородського й Кременчуцького районів, – розповів Роман Товстий. – Основна мета аудиту – виявити ділянки, які обробляються без правовстановлюючих документів, і порушення щодо сплати оренди землі. Аудит необхідно завершити до кінця поточного року, бо наступного будемо виїздити на місця з перевірками й інспекціями. Люди мають розуміти, що працювати потрібно чесно, прозоро, у правовому полі.

Перший заступник голови Чутівської райдержадміністрації Руслан Сітайло поінформував, що відповідний аудит провели в сімох сільських радах, щодо інших територій триває робота. За його словами, з-поміж виявлених порушень – розорювання сіножатей і пасовищ та частково польових доріг. Заступник начальника – начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Алла Косик зазначила, що відповідно до проведеного аудиту, 216 гектарів землі (із них 173 гектари державної власності) використовуються без правовстановлюючих документів. Додала, що упродовж поточного року 229 тисяч гривень заподіяної шкоди сплачено порушниками. Ці кошти вже надійшли до бюджетів органів самоврядування Чутівського району.

Виконувач обов’язків голови Кременчуцької райдержадміністрації Олександр Тютюнник поінформував, що проведено аудит на теренах усього району. За його результатами виявлено 439 гектарів землі, що обробляються без правовстановлюючих документів. Проблемним питанням є ситуація із переоформленням права користування земельною ділянкою від осіб, які померли, до їх правонаступників. Таких земель нині в районі 290 гектарів.

Алла Косик додала, що упродовж 2018 року до бюджетів органів самоврядування Кременчуцького району надійшло 113 тисяч гривень відшкодування заподіяної шкоди, відповідно до бюджетів Миргородського району – 490 тисяч гривень.

Роман Товстий зазначив, що Миргородський район поки що не впорався із проведенням аудиту сільськогосподарських земель, й наголосив, що відповідну роботу необхідно виконати до кінця року.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk